Aktuality

Vánoční přání

 

Soustředění juniorek

V sobotu 22. 10. 2011 se v tělocvičně ZŠ TGM Vimperk uskutečnilo soustředění juniorek. Lektorkami byly zkušené trenérky mažoretkové  skupiny Prezioso Blatná, které se svým týmem letos obhájily titul Mistryň Evropy.

Toto sobotní setkání navázalo na setkání zářijové, děvčata pokračovala v základní gymnastické průpravě, v základních akrobatických prvcích pro kategorii BATON a POMPOMS. Dbalo se na správné držení těla, na zvyšování pohyblivosti zad atd. Vedoucí souboru A. Rückerová  s trenérkami prokonzultovala novinky týkající se všech věkových kategorií pro soutěžní sezonu 2011/2012, které byly zveřejněny na semináři ve Valticích, jež se uskutečnil 15. 10. 2011. Zde se také hlavní vedoucí souboru D. Rückerová dohodla s vedením soutěže na pořádání kvalifikačního kola ve Vimperku na jaře 2012.

Mgr. Alžběta Rückerová

 

Mažoretky Klapeto přispěly k oslavám 75. výročí založení G a SOŠe Vimperk

Mažoretky Klapeto Vimperk přispěly svým vystoupením také ke slavnostnímu rázu pátečního večera (16. 9. 2011) ve Zlaté Hvězdě, kde se slavilo 75. výročí založení G a SOŠe. Děvčata předvedla svůj pom-pom program, show program a také zapochodovaly své soutěžní choreografie 2011 juniorky i seniorky souboru.

 
Více článků...